№ з/п Прізвище та ім’я учня Клас Назва конкурсу, олімпіади, тощо Місце
1. Кисіль Анастасія 11-Б І (районний) етап Х обласного конкурсу ораторського мистецтва, присвяченого Дню української писемності та мови ІІ
І (районний) етап V міського конкурсу знавців української мов І
ІІ етап ХІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика ІІ
І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України(Секція «Історія України») ІІ
ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України(Секція «Історія України») ІІ
ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади зі світової літератури ІІ
2. Ольхова Анастасія 10-А І (районний) етап V міського конкурсу знавців української мов І
І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України(Секція «Хімія») ІІ
ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України(Секція «Хімія») ІІ
Очний етап всеукраїнського конкурсу «Intel-ЕкоУкраїна-2012» національного етапу міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів Intel ISEF 2012 (м. Київ, 17.02.2012) ІІІ
XVI Республіканський конкурс науково-дослідницьких робіт (Секція „Хімія”, м. Мінськ, 26.02.2012) ІІІ
3. Сауленко Олексій 8-Б ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії ІІІ
ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії І
ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії ІІ
ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії ІІ
ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії ІІ
4. Баданов Микита 8-Б ІІ етап ХІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика ІІІ
ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії ІІІ
ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії ІІІ
ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії ІІІ
ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови ІІ
ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови ІІ
5. Куцак Валерія 8-Б І (районний) етап V міського конкурсу знавців української мов ІІІ
ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії ІІІ
6. Кучер Валерія 10-А ІІ етап ХІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика ІІ
Районний етап Міжнародного мовно – літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Г. Шевченко ІІ
7. Ралова Анна 9-А І (районний) етап V міського конкурсу знавців української мов І
І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України(Секція «Іноземна філологія») ІІІ
8. Федоришин Дмитро 3-Б ІІ етап ХІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика ІІІ
9. Мошняга Анна 4-Б ІІ етап ХІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика ІІІ
10. Тимошенко Анна 5-Б ІІ етап ХІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика ІІІ
11. Трикоз Анастасія 6-А ІІ етап ХІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика І
12. Христенко Тамара 7-А ІІ етап ХІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика ІІІ
13. Скоробогацька Світлана 11-А ІІ етап ХІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика ІІ
14. Кононенко Оксана 5-А Районний етап Міжнародного мовно – літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Г. Шевченко ІІІ
15. Трикоз Анастасія 6-А Районний етап Міжнародного мовно – літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Г. Шевченко І
16. Андрієнко Микола 9-А ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання ІІІ
17. Перепелиця Ліна 10-Б ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури ІІ
18. Салієва Нурія 10-А ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури ІІІ
19. Луарсабов Руслан 9-Б І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України(Секція «Іноземна філологія») ІІІ
20. Галицький Ігор 11-А І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України(Секція «Іноземна філологія») ІІІ
21. Романчук Вадим 11-А І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України(Секція «Математика») ІІІ
Кiлькiсть переглядiв: 121