№ з/п | Прізвище та ім’я учня | Клас | Назва конкурсу, олімпіади, тощо | Місце |
1. | Кисіль Анастасія | 11-Б | І (районний) етап Х обласного конкурсу ораторського мистецтва, присвяченого Дню української писемності та мови | ІІ |
І (районний) етап V міського конкурсу знавців української мов | І |
ІІ етап ХІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика | ІІ |
І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України(Секція «Історія України») | ІІ |
ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України(Секція «Історія України») | ІІ |
ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади зі світової літератури | ІІ |
2. | Ольхова Анастасія | 10-А | І (районний) етап V міського конкурсу знавців української мов | І |
І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України(Секція «Хімія») | ІІ |
ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України(Секція «Хімія») | ІІ |
Очний етап всеукраїнського конкурсу «Intel-ЕкоУкраїна-2012» національного етапу міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів Intel ISEF 2012 (м. Київ, 17.02.2012) | ІІІ |
XVI Республіканський конкурс науково-дослідницьких робіт (Секція „Хімія”, м. Мінськ, 26.02.2012) | ІІІ |
3. | Сауленко Олексій | 8-Б | ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії | ІІІ |
ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії | І |
ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії | ІІ |
ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії | ІІ |
ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії | ІІ |
4. | Баданов Микита | 8-Б | ІІ етап ХІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика | ІІІ |
ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії | ІІІ |
ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії | ІІІ |
ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії | ІІІ |
ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови | ІІ |
ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови | ІІ |
5. | Куцак Валерія | 8-Б | І (районний) етап V міського конкурсу знавців української мов | ІІІ |
ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії | ІІІ |
6. | Кучер Валерія | 10-А | ІІ етап ХІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика | ІІ |
Районний етап Міжнародного мовно – літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Г. Шевченко | ІІ |
7. | Ралова Анна | 9-А | І (районний) етап V міського конкурсу знавців української мов | І |
І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України(Секція «Іноземна філологія») | ІІІ |
8. | Федоришин Дмитро | 3-Б | ІІ етап ХІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика | ІІІ |
9. | Мошняга Анна | 4-Б | ІІ етап ХІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика | ІІІ |
10. | Тимошенко Анна | 5-Б | ІІ етап ХІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика | ІІІ |
11. | Трикоз Анастасія | 6-А | ІІ етап ХІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика | І |
12. | Христенко Тамара | 7-А | ІІ етап ХІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика | ІІІ |
13. | Скоробогацька Світлана | 11-А | ІІ етап ХІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика | ІІ |
14. | Кононенко Оксана | 5-А | Районний етап Міжнародного мовно – літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Г. Шевченко | ІІІ |
15. | Трикоз Анастасія | 6-А | Районний етап Міжнародного мовно – літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Г. Шевченко | І |
16. | Андрієнко Микола | 9-А | ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання | ІІІ |
17. | Перепелиця Ліна | 10-Б | ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури | ІІ |
18. | Салієва Нурія | 10-А | ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури | ІІІ |
19. | Луарсабов Руслан | 9-Б | І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України(Секція «Іноземна філологія») | ІІІ |
20. | Галицький Ігор | 11-А | І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України(Секція «Іноземна філологія») | ІІІ |
21. | Романчук Вадим | 11-А | І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України(Секція «Математика») | ІІІ |