/Files/images/Презентация1.jpg

План заходів ХСШ № 99 щодо реалізації концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді у 2022/2023 навчальному році

***

Заходи до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав у 2021 році

Заходи до Дня Збройних Сил України в 2020 році

Заходи до Дня пам'яті жертв голодоморів у 2020 році

Заходи до Дня Гідності та Свободи в 2020 році

Заходи до Дня Захисника України в 2020 році

***

Виставка дитячих малюнків "Пам'ятаємо! Пишаємося!" в рамках Естафети пам'яті "Ми нащадки переможців! Пам'ятаємо! Пишаємося!"

***

"Слава переможцям!" в рамках Естафети пам'яті "Ми нащадки переможців! Пам'ятаємо! Пишаємося!"

***

Виставка дитячих малюнків "Ми за мир в усьому світі" в рамках Естафети пам'яті "Ми нащадки переможців! Пам'ятаємо! Пишаємося!"

Шевченківські дні в 2020 році

Заходи до Дня пам'яті Героїв Небесної Сотні у 2020 році

Участь у районному фестивалі "Формат: МИР" у 2020 році

***

Естафета пам'яті "Слава визволителям України"

Заходи до Дня Збройних Сил України в 2019 році

Заходи до Дня Захисника України в 2019 році

***

Участь у акції-флешмобі "Україна назавжди"

Заходи до Дня Збройних Сил України в 2018 році

Заходи до Дня пам'яті жертв голодоморів в 2018 році

Заходи до Дня Захисника України в 2018 році

***

Заходи до Дня пам'яті та примирення

Заходи До Дня Соборності України у 2018 році

Заходи до Дня пам'яті жертв голодоморів у 2017 році

Заходи до Дня Гідності та Свободи у 2017 році

Заходи до Дня Захисника України, Дня українського козацтва у 2017 році

***

У вересні-жовтні 2017 року в ХСШ № 99 заплановані заходи щодо відзначення в Україні 500-річчя Реформації: - години спілкування "500-річчя Реформації"; - засідання "круглого столу" на тему: "Реформація і сучасна історія України"; - тематичні виставки в шкільній біблаотеці "До 500-річчя Реформації", "Християнство в Україні"/Files/images/SAM_0331.JPG

***

Заходи до Дня пам'яті та примирення та 72 річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у 2017 році

Виставка "Писанковий танок" у 2017 році

Шевченківські дні у 2017 році

***

До 75-х роковин трагедії Бабиного Яру протягом вересня у школі відбулись заходи, які були спрямовані на вшанування пам’яті загиблих: виховні години відповідної тематики, круглі столи, уроки пам’яті. Бабин Яр став символом Голокосту в Україні та братською могилою для понад ста тисяч цивільних громадян і військовополонених.

***

13 жовтня 2016 року у ХСШ № 99 відбулись заходи, присвячені Дню захисника України та Дню Українського козацтва. Учні зустрілись з військовими, на уроках-пам’яті вшановували захисників України, які віддали своє життя за щасливе майбутнє нашої країни. На козацьких змаганнях, які також були присвячені святам, учасники продемонстрували силу, спритність та кмітливість.

День Захисника України

***

До 150-річчя з Дня народження Михайла Грушевського, протягом вересня, у ХСШ № 99 були проведені виховні години, тематичні заходи, круглі столи, дискусійні клуби. Учні відвідали тематичні виставки в бібліотеках, а також взяли участь у творчих конкурсах.

Тематичні уроки щодо історичної ролі М.Грушевського

Заходи до Дня Збройних Сил України 2016 рік

Заходи до Дня пам'яті жертв голодоморів 2016 рік