Графік проведення годин психолога та соціального педагога в ХСШ № 99 на 2022/2023 н.р.

Психологічна підтримка дітей та батьків

1. Як підтримати та заспокоїти дитину під час війни.

2. Як подбати про дитину, якщо ви перебуваєте з нею в укритті.

3. Як мінімізувати ризик загубитися членам сім'ї.

4. Серія інформаційних матеріалів "Психологічна турбота від Світлани Ройз".

5. Телеграм-канал "Підтримай дитину".

6. Онлайн-курс "Як підтримати дитину під час війни".

Ознайомитися зі структурою курсу та зареєструватися на курс можна за посиланням.

7. Освітня онлайн-платформа Creativeractice створила анімаційний ролик«Як говорити з дитиною про війну» – 7 порад від психологів.

8. Як підтримати дитину, яка переживає посттравматичний стрес: поради для батьків.

9. Як запобігти шкідливому впливу інтернет-контенту на здоров’я і психіку дитини: поради для батьків.

10. Психологічне здоров'я: які складнощі можуть виникнути в дитини під час повернення до навчання.

11. Психологічне здоров'я: правила висловлювання гніву.

12. Як допомогти дітям не лякатися сирен на сайті Міністерства освіти і науки України.

13. Як допомогти дитині у тривожній ситуації: поради сайту «Довідник безбар’єрності».

16.Онлайн-курс для батьків «Долаємо стреси разом» за посиланням.

17. «Тихі ігри» для відновлення емоційного стану дітей на сайті Міністерства освіти і науки України.

Психологічна підтримка вчителів

1. Онлайн-курс для освітян «Психологічна безпека дорослих та дітей під час повітряної тривоги у школі».

2. Методичні рекомендації «Перша психологічна допомога. Алгоритм дій»

3. Посібник «Коли світ на межі змін: стратегії адаптації. Психологічна підтримка вчителів та дітей у часи війни»

4. Онлайн-курс "Як підтримати дитину під час війни".

5. «Тихі ігри» для відновлення емоційного стану дітей на сайті Міністерства освіти і науки України.

6. Психологічне здоров'я: правила висловлювання гніву.